Hnojivá
Hnojivá pre trávniky EXPERT od firmy FORESTINA. Kompletný sortiment NPK hnojív, doplnené o organické hnojivá a hnojivá PLANTACOTE s postupným uvoľňovaní živín.


Hnojivá pre hobby a profi pestovateľov a na zakladanie a údržbu trávnikov. Organické a minerálne hnojivá. Vodorozpostné, kvapalné a granulované hnojivá. Hnojivá s postupným uvoľnovaním živín. Dlhodobo pôsobiace hnojivá na trávniky. Hnojivá SCOTTS, Agro CS, Haifa.


Záhradné centrum, hnojivá, aranžérske služby, doručovanie kytíc, organizátor meddzinárodného veľtrhu Flóra Bratislava


Veľkoobchod so záhradkárskymi potrebami. Balenie osív. Hnojivá.


Hnojivá - výroba a predaj hnojiva Hortus. Lignohumát.


Hnojivá pre hobby a profi pestovateľov a na zakladanie a údržbu trávnikov. Organické a minerálne hnojivá. Vodorozpostné, kvapalné a granulované hnojivá. Hnojivá s postupným uvoľnovaním živín. Dlhodobo pôsobiace hnojivá na trávniky. Hnojivá SCOTTS, Agro CS, Haifa.


Návrhy a realizácia sadových a krajinárskych úprav, pestovanie, maloobchod a veľkoobchod, predaj substrátov, hnojív, mulčovacej kôry, ...


Hnojivá. Komplexná záhradnícka činnosť, výroba rezaných a črepníkových kvetov, letničiek, návrhy a realizácia sadovníckych úprav.


Hnojivá - výroba a predaj produktov na báze prírodnej horniny zeolit: Mitchurin + KlinoFert - nová rada NPK hnojív s postupným uvoľňovaním živín


Hnojivo - hnojivá značky: KRIKETS, SCOTTS, ENGO, GREENBEST, AGROLEAF, PETERS, UNIVERSOL na hnojenie trávnikov, okrasných drevín, kvetov, zeleniny, ovocia, viniča a iných poľnohospodárskych plodín. Mykorhíza Symbiom. Stroje na hnojenie.


Hnojivá - predaj hnojív. Návrhy, projektovanie, realizácie, údržbu a rekonštrukcie sadových úprav, automatické závlahové systémy, drobná architektúra, jazierka


Hnojivá: špecialne hnojivá COMPO pre trávniky. Výroba rolovaných trávnikov, kvalitné trávnikové osivá.


Predaj, nákup, veľkoobchod: hnojivá, substráty, rašelina, mulčovacia kôra, kvetináče, hranty, fólie, okrasné kamene, jazierková technika, závlahy, postrekovače. Výroba sadbovačov.


Navrhovanie, zakladanie záhrad a parkov, prírodné vodné jazierka, závlahy, záhradné stavby, okrasné a ovocné dreviny, záhradkárske potreby, hnojivá, ..


Hnojivá - výroba a predaj organominerálnych hnojív ROKOSAN, ROKOHOLD, ROKOHUMIN


Prírodné organické bio hnojivá a stimulátory imunity Alga 600 a Softguard pre zeleninu, ovocné dreviny, jahody, vinič, kvety, zemiaky, kukuricu a trávniky.


Hnojivo HUMIX - špeciálne ekologické kvapalné hnojivo určené na pôdnu a listovú aplikáciu.


Predaj mykorhíznych húb: SYMBIVIT, SYMBIVIT - rajčiny a papriky, RHODOVIT, ECTOVIT, TURFCOMP, CONAVIT, PLANTASORB. Internetový obchod.


Bio hnojivo - výroba a predaj bio hnojiva HUMAVIT


Pomaly pôsobiace hnojivá na trávniky, tabletované hnojivá pre kvety, zeleninu, vinič, ovocné a okrasné rastliny, rýchlorozpustné hnojivo na prihnojovanie - Buviplant A, Buviplant F, Buvifer.