Hnojivá
Záhradné centrum, hnojivá, aranžérske služby, doručovanie kytíc, organizátor meddzinárodného veľtrhu Flóra Bratislava


Hnojivá - výroba a predaj hnojiva Hortus. Lignohumát.


Veľkoobchod so záhradkárskymi potrebami. Balenie osív. Hnojivá.


Hnojivá pre hobby a profi pestovateľov a na zakladanie a údržbu trávnikov. Organické a minerálne hnojivá. Vodorozpostné, kvapalné a granulované hnojivá. Hnojivá s postupným uvoľnovaním živín. Dlhodobo pôsobiace hnojivá na trávniky. Hnojivá SCOTTS, Agro CS, Haifa.


Návrhy a realizácia sadových a krajinárskych úprav, pestovanie, maloobchod a veľkoobchod, predaj substrátov, hnojív, mulčovacej kôry, ...


Hnojivá. Komplexná záhradnícka činnosť, výroba rezaných a črepníkových kvetov, letničiek, návrhy a realizácia sadovníckych úprav.


Hnojivá - výroba a predaj produktov na báze prírodnej horniny zeolit: Mitchurin + KlinoFert - nová rada NPK hnojív s postupným uvoľňovaním živín


Hnojivo - hnojivá značky: KRIKETS, SCOTTS, ENGO, GREENBEST, AGROLEAF, PETERS, UNIVERSOL na hnojenie trávnikov, okrasných drevín, kvetov, zeleniny, ovocia, viniča a iných poľnohospodárskych plodín. Mykorhíza Symbiom. Stroje na hnojenie.


Predaj, nákup, veľkoobchod: hnojivá, substráty, rašelina, mulčovacia kôra, kvetináče, hranty, fólie, okrasné kamene, jazierková technika, závlahy, postrekovače. Výroba sadbovačov.


Hnojivá - predaj hnojív. Návrhy, projektovanie, realizácie, údržbu a rekonštrukcie sadových úprav, automatické závlahové systémy, drobná architektúra, jazierka


Hnojivá: špecialne hnojivá COMPO pre trávniky. Výroba rolovaných trávnikov, kvalitné trávnikové osivá.


Navrhovanie, zakladanie záhrad a parkov, prírodné vodné jazierka, závlahy, záhradné stavby, okrasné a ovocné dreviny, záhradkárske potreby, hnojivá, ..


Hnojivá pre trávniky EXPERT od firmy FORESTINA. Kompletný sortiment NPK hnojív, doplnené o organické hnojivá a hnojivá PLANTACOTE s postupným uvoľňovaní živín.


Hnojivá pre hobby a profi pestovateľov a na zakladanie a údržbu trávnikov. Organické a minerálne hnojivá. Vodorozpostné, kvapalné a granulované hnojivá. Hnojivá s postupným uvoľnovaním živín. Dlhodobo pôsobiace hnojivá na trávniky. Hnojivá SCOTTS, Agro CS, Haifa.


Prírodné organické bio hnojivá a stimulátory imunity Alga 600 a Softguard pre zeleninu, ovocné dreviny, jahody, vinič, kvety, zemiaky, kukuricu a trávniky.


Pomaly pôsobiace hnojivá na trávniky, tabletované hnojivá pre kvety, zeleninu, vinič, ovocné a okrasné rastliny, rýchlorozpustné hnojivo na prihnojovanie - Buviplant A, Buviplant F, Buvifer.


Hnojivo HUMIX - špeciálne ekologické kvapalné hnojivo určené na pôdnu a listovú aplikáciu.


Predaj mykorhíznych húb: SYMBIVIT, SYMBIVIT - rajčiny a papriky, RHODOVIT, ECTOVIT, TURFCOMP, CONAVIT, PLANTASORB. Internetový obchod.


Bio hnojivo - výroba a predaj bio hnojiva HUMAVIT


Hnojivá - výroba a predaj organominerálnych hnojív ROKOSAN, ROKOHOLD, ROKOHUMIN