Hnojivá
Hnojivo - hnojivá značky: KRIKETS, SCOTTS, ENGO, GREENBEST, AGROLEAF, PETERS, UNIVERSOL na hnojenie trávnikov, okrasných drevín, kvetov, zeleniny, ovocia, viniča a iných poľnohospodárskych plodín. Mykorhíza Symbiom. Stroje na hnojenie.


Hnojivá. Komplexná záhradnícka činnosť, výroba rezaných a črepníkových kvetov, letničiek, návrhy a realizácia sadovníckych úprav.


Hnojivá - výroba a predaj produktov na báze prírodnej horniny zeolit: Mitchurin + KlinoFert - nová rada NPK hnojív s postupným uvoľňovaním živín


Hnojivá: špecialne hnojivá COMPO pre trávniky. Výroba rolovaných trávnikov, kvalitné trávnikové osivá.


Hnojivá - predaj hnojív. Návrhy, projektovanie, realizácie, údržbu a rekonštrukcie sadových úprav, automatické závlahové systémy, drobná architektúra, jazierka


Navrhovanie, zakladanie záhrad a parkov, prírodné vodné jazierka, závlahy, záhradné stavby, okrasné a ovocné dreviny, záhradkárske potreby, hnojivá, ..


Hnojivá pre trávniky EXPERT od firmy FORESTINA. Kompletný sortiment NPK hnojív, doplnené o organické hnojivá a hnojivá PLANTACOTE s postupným uvoľňovaní živín.


Návrhy a realizácia sadových a krajinárskych úprav, pestovanie, maloobchod a veľkoobchod, predaj substrátov, hnojív, mulčovacej kôry, ...


Hnojivá - výroba a predaj hnojiva Hortus. Lignohumát.


Predaj, nákup, veľkoobchod: hnojivá, substráty, rašelina, mulčovacia kôra, kvetináče, hranty, fólie, okrasné kamene, jazierková technika, závlahy, postrekovače. Výroba sadbovačov.


Veľkoobchod so záhradkárskymi potrebami. Balenie osív. Hnojivá.


Záhradné centrum, hnojivá, aranžérske služby, doručovanie kytíc, organizátor meddzinárodného veľtrhu Flóra Bratislava


Hnojivá pre hobby a profi pestovateľov a na zakladanie a údržbu trávnikov. Organické a minerálne hnojivá. Vodorozpostné, kvapalné a granulované hnojivá. Hnojivá s postupným uvoľnovaním živín. Dlhodobo pôsobiace hnojivá na trávniky. Hnojivá SCOTTS, Agro CS, Haifa.


Hnojivá pre hobby a profi pestovateľov a na zakladanie a údržbu trávnikov. Organické a minerálne hnojivá. Vodorozpostné, kvapalné a granulované hnojivá. Hnojivá s postupným uvoľnovaním živín. Dlhodobo pôsobiace hnojivá na trávniky. Hnojivá SCOTTS, Agro CS, Haifa.


Predaj mykorhíznych húb: SYMBIVIT, SYMBIVIT - rajčiny a papriky, RHODOVIT, ECTOVIT, TURFCOMP, CONAVIT, PLANTASORB. Internetový obchod.


Hnojivo HUMIX - špeciálne ekologické kvapalné hnojivo určené na pôdnu a listovú aplikáciu.


Bio hnojivo - výroba a predaj bio hnojiva HUMAVIT


Hnojivá - výroba a predaj organominerálnych hnojív ROKOSAN, ROKOHOLD, ROKOHUMIN


Pomaly pôsobiace hnojivá na trávniky, tabletované hnojivá pre kvety, zeleninu, vinič, ovocné a okrasné rastliny, rýchlorozpustné hnojivo na prihnojovanie - Buviplant A, Buviplant F, Buvifer.


Prírodné organické bio hnojivá a stimulátory imunity Alga 600 a Softguard pre zeleninu, ovocné dreviny, jahody, vinič, kvety, zemiaky, kukuricu a trávniky.