Jazierka na kúpanie
Kúpacie jazierka - všetko pre jazierko na kúpanie, jazierková fólia, jazierková technika, jazierková chémia, doplnky do jazierok, internetový obchod. Zakladanie a údržba záhradných jazierok.


Navrhovanie a výstavba záhradných jazierok, kúpacích jazierok, dodávka filtračných systémov, čerpadlá, UV lampy a svetlá, výsadba vodných rastlín, dodávka štrkov, geotextílií a jazierkových fólií, prostriedky na zabezpečenie čistej vody v jazierkach, Potôčiky, budované kaskády, hotové svietiace kaskády


Jazierka na kúpanie - veľkoobchod: fólie, čerpadlá, filtre, UV lampy, biologické a mechanické filtrácie a príslušenstvo


Kúpacie jazierka - Kúpacie jazierka, biobazény, záhradené jazierka, rybníky. Realizácia jazierok. Úpravy, opravy jazierok, filtrácií. Predaj jazierkovej techniky a príslušenstva. Predaj okrasných jazierkových rýb, vodných a močiarnych rastlín.


AQUAPOND - špecialista na kúpacie jazierka, biobazény a bazény. Dávame záruku na kvalitu vody. Realizujeme na celom území SR. Predávame bazénovú a jazierkovú techniku.


Záhradné jazierka a kúpacie jazierka - návrhy, realizácia s dodávkou technológie, predaj KOI kaprov, krmív a príslušenstva pre chov KOI kaprov, dovoz KOI kaprov z Japonska, záhrady v japonskom štýle, predaj okrasných žulových kameňov (guláče).


Kúpacie jazierka, biobazény - návrhy, realizácia, údržba.