Substráty
Substráty pre profesionálnych záhradníkov, substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka. Pestovateľské a importo-exportné stredisko, predajná plocha 2 ha, okrasná škôlka 8 ha, okrasné kríky, stromy, doplnky, profi technika.


Kompletný sortiment pestovateľských substrátov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, pemza, lávová drť, ..


Substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka. Komplexná záhradnícka činnosť, výroba rezaných a črepníkových kvetov, letničiek, návrhy a realizácia sadovníckych úprav.


Substráty a rašelina pre hobby a profi pestovateľov, mulčovacia kôra a štiepka. Hnojivá a osivá na zakladanie a údržbu trávnikov. Široký sortiment potrieb pre gardencentrá a záhradkárske predajne


Záhradné centrum, aranžérske služby, doručovanie kytíc, organizátor meddzinárodného veľtrhu Flóra Bratislava. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Predaj, nákup, veľkoobchod: substráty, rašelina, mulčovacia kôra, kvetináče, hranty, fólie, okrasné kamene, jazierková technika, závlahy, postrekovače. Výroba sadbovačov.


Substráty - výroba a predaj záhradníckych substrátov, kôry a substrátov pre zelené intenzívne a extenzívne strechy.


Substráty pre profesionálnych záhradníkov, substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Veľkoobchod s okrasnými rastlinami a záhradníckymi potrebami. Substrát pre profesionálnych záhradníkov, substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Veľkoobchod s okrasnými rastlinami a záhradníckymi potrebami. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Maloobchodný a veľkoobchodný predaj interiérových rastlín, substrátov a kvetináčov značky Lechuza pre Slovensko. Ponúka aj návrh interiérovej zelene, realizáciu projektov interiérovej zelene a servis rastlín, návrh machových stien a obrazov.


Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka. Výroba, export, import okrasných drevín, záhradných kvetín, okrasných tráv, trávnych kobercov.


Substráty - predaj substrátov. Návrhy, projektovanie, realizácie, údržbu a rekonštrukcie sadových úprav, automatické závlahové systémy, drobná architektúra, jazierka


Substráty - výroba a predaj produktov na báze prírodnej horniny zeolit: ZeoSand - zeolitový piesok na zaťažované trávnaté plochy a ihriská; ZeoGravel - drenáž na zakladanie trávnikov, komponent do pôd. substrátov; FloraStone - drť do kvetináčov proti vysúšaniu pôdy, dekoračný materiál


Substráty a rašelina pre hobby a profi pestovateľov, mulčovacia kôra a štiepka. Hnojivá a osivá na zakladanie a údržbu trávnikov. Široký sortiment potrieb pre gardencentrá a záhradkárske predajne


Substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Navrhovanie, zakladanie záhrad a parkov, prírodné vodné jazierka, závlahy, záhradné stavby, okrasné a ovocné dreviny, záhradkárske potreby. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Záhradkárske, chovateľské a kvetinárske potreby, ditribúcia: agrotextílie, plastových sudov a kontajnery, mulčovacej kôry, plastové + hlinené kvet., sviečky a kahance, drev.palisády, krmivá pre psov


Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Osivo zeleniny, kvetov, liečivých rastlín, tráv. Sadenice kvetov, čmeliaky biologická ochrana rastlín, plastové črepníky, zakoreňovače a sadbovače, škôlkárske podkladové fólie, nasávacie rohože, jazierkový program, bambusový program, substráty a ostatný záhradnícky materiál


Záhradníctvo Nededza sa mimo predaja okrasných drevín špecializuje aj na dovoz a predaj profi kokosovo-rašelinných substrátov Floratín aj vo forme veľkoobchodu.


Substráty, okrasná škôlka, lesná škôlka, návrhy, realizácia a údržba záhrad


Návrhy, zakladanie a údržba záhrad, trávnikov, jazierok, závlah, veľkoobchod a maloobchod zeminy, substráty, rašeliny, mulčovacia kôra


Substráty - výroba strešného substrátu, skalničkové koberce, návrh a realizácia strešných záhrad.


Návrhy, realizácia, údržba, sadových úprav, závlahy, výroba a predaj okrasných rastlín, záhradné centrum. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Výroba a predaj balených záhradných substrátov, zemín a hnojív: rašelina záhradná, Záhradnícke substráty, Zeminy pre kvety, špeciálne zeminy. Golfový substrát pre greeny.


Veľkoobchod: záhradnícke substráty, rašelina, píniová kôra, dekoračná farebná štiepka, špeciálne hnojivá TERRASAN


Výroba a predaj priemyselných kompostov, substrátov - rašelina, rašelina vrchovisková, rašelinová zemina, UNI Kompost, AGRO Vápno, mulčovacia kôra


Substráty - dovoz a predaj vrchoviskovej rašeliny z Litvy, balenie: 250 l, 300 l, 6m3, ph 3,5-4,5, vysoká kvalita za mimoriadne nízke ceny


Substráty, rašelina - výroba a predaj rašeliny a rašelinových substrátov.


Záhradkárske potreby - výroba a veľkoobchod: substráty, hnojivá, osivá trávnych zmesí, mulčovacia kôra, doplnkový sortiment.