Substráty
Výroba a predaj balených záhradných substrátov, zemín a hnojív: rašelina záhradná, Záhradnícke substráty, Zeminy pre kvety, špeciálne zeminy. Golfový substrát pre greeny.


Maloobchodný a veľkoobchodný predaj interiérových rastlín, substrátov a kvetináčov značky Lechuza pre Slovensko. Ponúka aj návrh interiérovej zelene, realizáciu projektov interiérovej zelene a servis rastlín, návrh machových stien a obrazov.


Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka. Výroba, export, import okrasných drevín, záhradných kvetín, okrasných tráv, trávnych kobercov.


Substráty - výroba a predaj záhradníckych substrátov, kôry a substrátov pre zelené intenzívne a extenzívne strechy.


Predaj, nákup, veľkoobchod: substráty, rašelina, mulčovacia kôra, kvetináče, hranty, fólie, okrasné kamene, jazierková technika, závlahy, postrekovače. Výroba sadbovačov.


Substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka. Komplexná záhradnícka činnosť, výroba rezaných a črepníkových kvetov, letničiek, návrhy a realizácia sadovníckych úprav.


Návrhy, zakladanie a údržba záhrad, trávnikov, jazierok, závlah, veľkoobchod a maloobchod zeminy, substráty, rašeliny, mulčovacia kôra


Substráty - predaj substrátov. Návrhy, projektovanie, realizácie, údržbu a rekonštrukcie sadových úprav, automatické závlahové systémy, drobná architektúra, jazierka


Substráty, okrasná škôlka, lesná škôlka, návrhy, realizácia a údržba záhrad


Substráty - výroba a predaj produktov na báze prírodnej horniny zeolit: ZeoSand - zeolitový piesok na zaťažované trávnaté plochy a ihriská; ZeoGravel - drenáž na zakladanie trávnikov, komponent do pôd. substrátov; FloraStone - drť do kvetináčov proti vysúšaniu pôdy, dekoračný materiál


Veľkoobchod s okrasnými rastlinami a záhradníckymi potrebami. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Osivo zeleniny, kvetov, liečivých rastlín, tráv. Sadenice kvetov, čmeliaky biologická ochrana rastlín, plastové črepníky, zakoreňovače a sadbovače, škôlkárske podkladové fólie, nasávacie rohože, jazierkový program, bambusový program, substráty a ostatný záhradnícky materiál


Substráty a rašelina pre hobby a profi pestovateľov, mulčovacia kôra a štiepka. Hnojivá a osivá na zakladanie a údržbu trávnikov. Široký sortiment potrieb pre gardencentrá a záhradkárske predajne


Záhradné centrum, aranžérske služby, doručovanie kytíc, organizátor meddzinárodného veľtrhu Flóra Bratislava. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Kompletný sortiment pestovateľských substrátov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, pemza, lávová drť, ..


Substráty pre profesionálnych záhradníkov, substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka. Pestovateľské a importo-exportné stredisko, predajná plocha 2 ha, okrasná škôlka 8 ha, okrasné kríky, stromy, doplnky, profi technika.


Substráty pre profesionálnych záhradníkov, substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Substráty a rašelina pre hobby a profi pestovateľov, mulčovacia kôra a štiepka. Hnojivá a osivá na zakladanie a údržbu trávnikov. Široký sortiment potrieb pre gardencentrá a záhradkárske predajne


Substráty pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Substráty - výroba strešného substrátu, skalničkové koberce, návrh a realizácia strešných záhrad.


Veľkoobchod s okrasnými rastlinami a záhradníckymi potrebami. Substrát pre profesionálnych záhradníkov, substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Záhradkárske, chovateľské a kvetinárske potreby, ditribúcia: agrotextílie, plastových sudov a kontajnery, mulčovacej kôry, plastové + hlinené kvet., sviečky a kahance, drev.palisády, krmivá pre psov


Navrhovanie, zakladanie záhrad a parkov, prírodné vodné jazierka, závlahy, záhradné stavby, okrasné a ovocné dreviny, záhradkárske potreby. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Záhradníctvo Nededza sa mimo predaja okrasných drevín špecializuje aj na dovoz a predaj profi kokosovo-rašelinných substrátov Floratín aj vo forme veľkoobchodu.


Návrhy, realizácia, údržba, sadových úprav, závlahy, výroba a predaj okrasných rastlín, záhradné centrum. Substrát pre záhradkárov, rašelina, mulčovacia kôra, keramzit, farebná štiepka.


Substráty - dovoz a predaj vrchoviskovej rašeliny z Litvy, balenie: 250 l, 300 l, 6m3, ph 3,5-4,5, vysoká kvalita za mimoriadne nízke ceny


Veľkoobchod: záhradnícke substráty, rašelina, píniová kôra, dekoračná farebná štiepka, špeciálne hnojivá TERRASAN


Záhradkárske potreby - výroba a veľkoobchod: substráty, hnojivá, osivá trávnych zmesí, mulčovacia kôra, doplnkový sortiment.


Výroba a predaj priemyselných kompostov, substrátov - rašelina, rašelina vrchovisková, rašelinová zemina, UNI Kompost, AGRO Vápno, mulčovacia kôra


Substráty, rašelina - výroba a predaj rašeliny a rašelinových substrátov.